خرید ویولن اقساطی

خرید ویولن اقساطی
آنچه اینجا می خوانید:

امروزه خرید کالا به صورت اقساطی رواج زیادی یافته است. این رواج میان هنرجویان موسیقی نیز بسط و گسترش یافته بطوریکه آن ها حتی به دنبال خرید ویولن اقساطی هستند. با توجه به شرایط مشکل اخذ وام فوری از بانک ها و موسسات و مبلغ کم وام پرداختی از سوی این بانک ها و موسسات، متقاضیان خرید ویولن اقساطی به دنبال اخذ وام خرید کالا از شرکت های معتبر می باشند تا به راحتی و با بهره مندی از شرایط ساده ای وام کالای خود را دریافت و به سرعت ویولن اقساطی خود را خریداری نمایند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید ویولن اقساطی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

علاقمندان به ساز ویولن در هر سطحی تمایل به خرید ویولن اقساطی دارند. انواع مختلفی از ویولن در بازار موجود است و توصیه می گردد تا افراد در سطوح مختلف ویولنی متناسب با سطح هنری و تخصص خود خریداری نمایند. ویولن را می توان در دو دسته کلی تقسیم بندی کرد که شامل موارد ذیل است:

  • ویولن آکوستیک یا کلاسیک: از جمله ویولن های سنتی که برای افراد مبتدی که به تازگی تمایل به فراگیری ویولن دارند مناسب است.
  • ویولن الکتریک: اغلب نوازندگان پیشرفته تر از این ویولن استفاده می کنند و از این ویولن اغلب در کنسرت ها و رویدادهای بزرگ موسیقی استفاده می شود.

در سریع ترین زمان وام بگیرید👇

خرید ویولن اقساطی

قیمت هرکدام از ویولن های ذکر شده متفاوت است، اما افراد می توانند برای خرید اقساطی ویولن در هر سطحی از جمله ویولن کلاسیک یا الکتریک اقدام نمایند. شرکت های زیادی وجود دارند که به پرداخت خرید وام کالا اقدام می نمایند که یکی از بهترین آن ها شرکت اکو اینوست است.

توصیه می گردد تا افراد در سطوح مختلف مقدماتی تا حرفه ای جهت خرید ویولن اقساطی یا نقدی موارد زیر را مورد توجه قرار دهند:

  • کیفیت چوب مورد استفاده در ویولن: کیفیت چوب ویولن تاثیر زیادی در زیری و بمی صدای ویولن دارد. کارشناسان موسیقی تاثیر چوب ساز ویولن در زیبایی صدای این ساز را حدود 70 درصد پیش بینی می کنند.
  • پیچ های تنظیم: اغلب از چوب شمشاد، آبنوس و رزوود جهت ساخت پیچ های تنظیم استفاده می شود، زیرا پیچ شل ساز را از کوک خارج کرده و پیچ سفت کوک کردن را با مشکل همراه خواهد کرد.
  • فاصله سیم تا دسته ویولن: فاصله سیم تا دسته اهمیت زیادی دارد، اگر این اندازه از استاندارد تعریف شده بیشتر باشد، سرعت عمل نوازندگان کاهش خواهد یافت.
  • سایز مناسب: لازم است تا ویولن از نظر اندازه با قد و طول بازوی فراد تناسب داشته باشد.
  • آرشه با کیفیت: آرشه از نوع چوب یا پلاستیکی خواهد بود. بیش از حد سفت بودن یا انعطاف بالای آرشه جزو عیوب این قطعه است و می بایست آرشه ای مقاوم و منعطف مورد انتخاب قرار گیرد.

ویولن یکی از سازهای ایتالیایی زهی و آرشه ای است که در کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران طرفداران زیادی دارد. صدای دلنشین ویولن سبب شده است تا افراد در سنین مختلف جهت فراگیری این ساز خوش صدا اقدام نمایند. هنرجویان موسیقی جهت خرید ویولن خرید اقساطی این ساز را ترجیح می دهند، زیرا علاوه بر شرایط اقتصادی  نامناسب اغلب افراد جامعه، ساز ویولن از سازهای نسبتاً گران قیمت به شمار رفته که هزینه زیادی را برای هنرجویان در زمان خرید این کالا به دنبال خواهد داشت. 

هنرجویان ساز ویولن به منظور خرید ویولن اقساطی به دنبال ثبت نام وام فوری خواهند بود. اگرچه بانک ها و موسسات مختلفی به پرداخت وام به متقاضیان اقدام می نمایند، اما به دلیل فرایند زمانبر پرداخت وام و مبلغ کم آن و از همه مهمتر شرایط پیچیده ای که بانک ها  موسسات برای پرداخت وام متقاضیان قرار می دهند، متقاضیان اخذ وام فوری جهت خرید ویولن اقساطی اغلب از گرفتن وام از بانک ها و موسسات مختلف صرفنظر می کنند و ترجیح می دهند تا با تمامی مشکلات به صورت نقدی به خرید کالای مورد نظر خود اقدام نمایند، اما شرکت های مختلفی در زمینه پرداخت وام خرید کالا وجود دارند که یکی از بهترین آن ها شرکت اکو اینوست است. 

شرکت هایی که وام خرید کالا را به متقاضیان پرداخت می نمایند با تسهیل شرایط دریافت وام و بالا بردن مبلغ وام پرداختی، شرایطی را فراهم می آورند تا افراد مختلف بدون پرداخت مبلغ نقدی یا هرگونه پیش پرداخت کالای مورد نظر خود را تهیه نمایند.

یکی از بهترین شرکت ها در زمینه پرداخت وام خرید کالا شرکت اکو اینوست است. متقاضیان دریافت وام خرید کالا پس از ثبت نام وام فوری در این شرکت می بایست توسط کارشناسان ارزیابی گردند تا در صورت داشتن شرایط وام فوری، وام خرید کالا را دریافت نمایند. کارشناسی کارشناسان شرکت اکو اینوست، اعتبارسنجی وضعیت اقتصادی مشتری از لحاظ پرداخت بدهی ها، داشتن درآمد ماهیانه معقول به طوریکه میزان آن از دو برابر مبلغ اقساط تعیین شده بیشتر باشد از شرایط  دریافت وام فوری از اکو اینوست محسوب می شود. هنرجویان خرید ویولن اقساطی با داشتن شرایط فوق می توانند مبلغی در بازه 20 میلیون تومان تا 250 میلیون تومان از شرکت اکو اینوست وام خرید کالا دریافت کرده و در بازه های زمانی 6 ماه تا 18 ماه اقساط کالای خریداری شده را پرداخت نمایند. یکی از شرایط دریافت وام فوری کالا آن است که متقاضیان از فروشگاه های اینترنتی مشخص شده از سوی شرکت اکو اینوست می بایست کالای مورد نظر خود را خریداری نمایند.

اکو اینوست یکی از بهترین گزینه ها جهت خرید اقساطی کالا با اخذ وام فوری است. این شرکت حتی وام فوری صد میلیونی را نیز به متقاضیان در صورت داشتن شرایط مورد نظر به راحتی و به سرعت پرداخت می نماید. این شرکت به مشتریان کمک می کند تا با دریافت وام فوری خرید کالا به اهداف مالی خود دست یافته و کالای مورد نظر خود را خریداری نمایند و از این طریق به تولیدکنندگان و فروشندگان کالا و همپنین خریداران و متقاضیان خرید کمک می کنند تا هر دو طرف سود کسب نمایند. مشتریان می توانند از 20 تا 250 میلیون تومان از اکو اینوست اعتبار خرید کالا دریافت کرده و با ارائه پیش فاکتور به شرکت اعتبار خرید لازم را به دست آورند. اعتبارسنجی مشتریان جهت دریافت وام خرید کالا به سرعت و ظرف یک روز کاری انجام می گیرد.

متقاضیان دریافت وام خرید کالا بعد از ثبت نام در اکو اینوست اعتبار سنجی می شوند و بعد از آن می توانند درخواست اعتبار نمایند. بعد از انجام اعتبارسنجی مشتریان در خصوص خوش حسابی آن ها در سیستم بانکی میزان اعتباری که به مشتریان داده می شود به صورت تلفنی و پیامک به اطلاع مشتریان رسانده می شود. در ادامه افراد می توانند بر حسب اعتبار اخذ شده از سایت ها و فروشگاه هایی که اکو اینوست مشخص کرده است به صورت اقساطی خرید را انجام دهند. در انتها کافی است فاکتور پرداختی را به اکو اینوست ارائه کرده تا میزان اقساط بابت خرید کالای مورد نظر مشخص گردد.

بیشتر بخوانید: شرایط وام بدون ضامن در تهران

خرید ویولن اقساطی

این روزها به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی افراد خرید اقساطی کالا را نسبت به خرید نقدی ترجیح می دهند. عمومیت این خرید به گونه ای است که حتی افراد برای خرید اقساطی ویولن و سازهای موسیقی نیز اقدام می کنند. شرکت هایی مانند اکو اینوست بعد از اعتبارسنجی مشتریان وام مورد نیاز را در اختیار آنها قرار داده و افراد با شرایطی آسان می توانند اعتبار خرید کالا را از این شرکت دریافت نمایند و بعد آن از فروشگاه های اینترنتی مشخص شده کالای مورد نظر خود را دریافت نمایند.

امتیاز بدهید post
تیم تحریریه
تیم تحریریه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =